Bilgilerimiz

İşimiz Müşterilerimizin İstediği Şekilde Karton Bardak Üretmek.

Hikayemiz

Firmamız 2017 yılından beri Gebze Kocaeli’nde hizmet vermektedir. Yüksek teknolojik makinelerde üretilen Gold Cups karton bardaklarımız üstün kalitelerde üretilmektedir. Karton bardak serimiz 6.8 ve 7 OZ boyutlara sahiptir. Hem sıcak hem de soğuk içecekler için özenle üretilen bardaklarımız hem tasarım hem kullanılan malzeme ile yüksek kalitede üretilmektedir. Sıcak ve soğuk içecekler için yüksek bir izolasyon özelliğine sahiptirler.

Üretimimizde kalite, sağlık ve güvene özellikle önem vermekteyiz. Sızdırmaz, sağlıklı ve kaliteli bardaklar üretiyoruz. Ayrıca düzenli olarak test ve kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

650m² üretim alanımız ve harici olarak 500m² depolama, 250m² ofis ve diğer alanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Karton bardak üretimimizde bizim için en önemli şey kalitedir. Kaliteyi Sağlamak için hijyen, sağlamlık ve görsel açıcan özellikle dikkatliyiz ve gerekli testleri sürekli yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize ve çalışanlarımıza verdiğimiz önemli anlatmak ve göstermek için gerekli bütün aksiyonları ve iyileştirmeleri en hızlı şekilde gerçekleştiriyor, hizmete geçiriyoruz.

Sürdürülebilirlik kavramını nefes aldığımız ve yaşamımızı sürdürdüğümüz Dünyamızın var olan tüm kaynaklarını doğasına zarar vermeden verimli bir şekilde kullanmaya devam etmek bizden sonra da çocuklarımızın ve gelecek diğer nesillerin bu kaynaklara aynı şekilde sahip olmalarını sağlamaya yönelik tüm çalışma ve faaliyetler bütünü olarak tanımlamaktayız.

Üretim Alanı

Toplam 1400m² hizmetinizde.

En Önemlisi Kalite

Sağlık, Sağlamlık ve Görsel

Kurumsal

Siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımız için…

Tercih Sizin…

Tamamen müşterilerimizin isteklerine göre üretim yapıyoruz. Seçeneklerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fazlalaştırıyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerekirse ekstra düzenleme ve üretim seçeneklerimizde mevcut. Siz isteğin biz yapalım.

SİZLERE ÖZEL BASKILI SİZİN TASARIMINIZ
Sizin isteğinize göre tasarlanan karton bardaklar.
HAZIR KALIP OLARAK SERİ BİR ŞEKİLDE
En beğenilen tasarımlardan karton bardaklar.